Masz pytania? Zadzwoń 666 839 586, 733 337 337

Wybierz język / Choose your language

  • Polski

melett

gwarancja

odbior

Historia naszej firmy sięga początków 2008 roku. Cały czas przez okres naszej działalności zajmowaliśmy się regeneracją podzespołów samochodowych głowic i turbosprężarek.
Od samego początku postawiliśmy na jakość usług świadczonych przez naszą firmę. Sukcesywnie co roku udoskonalaliśmy technologię naprawy i regeneracji głowic i turbosprężarek. Dzięki temu w 2014 roku zostaliśmy złotym klientem Melett’a. W 2015 roku staliśmy się autoryzowanym serwisem Melett. Prawda jest taka, że 85% firm działających w zakresie regeneracji turbosprężarek chwali się, że przeprowadza naprawę najlepszych częściach Melett, a do naprawy używają marnej jakości, tanich chińskich zamienników. Rynek europejski jest zalany tanimi chińskimi częściami, a klient końcowy nie ma pojęcia jakie części zostały użyte do naprawy jego podzespołu.
Dlatego Melett zdecydował się na wprowadzenie warsztatów autoryzowanych. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która otrzymała autoryzację od firmy Melett. Nie jest łatwo spełnić warunki najbardziej prestiżowego producenta części do turbosprężarek na świecie, jakim jest firma Melett. Autoryzowany warsztat musi posiadać maszyny i urządzenia do przeprowadzenia regeneracji zgodnie z wymogami firmy Melett. Są to najnowsze wyważarki VSR (prędkość obrotowa taka sama jak podczas pracy turbosprężarki w silniku), maszyny do ustawiania wartości doładowania typu Flow Bench (najnowsza technologia regulacji doładowania turbosprężarek), myjki ultradźwiękowe, piaskarki, itd. oraz uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez firme Melett.
Autoryzację Melett udało się uzyskać tylko pięciu firmom w Polsce, co odwzorowuje ile warsztatów tak naprawdę używa najlepszej jakości części !!! Gratulujemy pozostałym czterem i życzymy dalszych sukcesów w zakresie regeneracji turbosprężarek.Dzięki jakości oferowanych przez nas usług posiadamy bardzo duże grono zadowolonych klientów w całej Polsce i Europie.
Zapraszamy do współpracy.
melett-partner
foto-15
foto-30 (2)
turboclinic-air-flow-rig